Takip Et!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Kurumsal Ambar

İNEGÖL NAKLİYAT AMBARI – KT.1966
İnegöl Ambarı, Lojistik piyasasındaki şartlar ne olursa olsun fiyat politikalarını her zaman müşteriden yana oluşturması firmamızın müşterilerine verdiği değeri açıkça ifade etmektedir. İstanbul – Bursa ve İnegöl arasında parsiyel emtia transferi ambar nakliyat hizmet taleplerine yeterli araç kapasitemiz ve özverili insan kaynağımız ile lojistik sağlıyoruz. İnegöl Nakliyat Ambarı İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında her noktaya her gün mal ve ürün teslim ediyor veya alıyor.

İnegöl Nakliyat Ambarı İstanbul Bursa Ambar Bia kurumsal Kimlik İnegöl Lojistik
İnegöl Nakliyat ambarı yarım asırı aşan süredir pekiştirdiği güvenle, parsiyel ticari emtiayı yerine ve zamanında teslim etmektedir.

Kalitenin müşteri memnuniyeti olduğunu bilen İnegöl Nakliyat Ambarı müşterilerine götürdüğü parsiyel nakliyat, ambar, lojistik hizmetlerini güvenle, yerine, zamanında yapmayı hedefleyerek uygun maliyet hesapları ile hizmet kalitesini koruyarak, sorunsuz teslimat anlayışı devam etmektedir. İstanbul Bursa Gidiş geliş Ambar. hafta içi her gün her nokta Teslim Tesellüm.

Bursa,İstanbul hattında Ambar Taşımacılık parsiyel emtia nakliyat dağıtım-toplama yapan bir lojistik zincir. Firmamız Esnaf ve Sanayici Müşterilerimize sağlanan Lojistik hizmetin sürdürülebilmesi için Tır, Kamyon-Romörk, kamyon, kamyonet, forktlift ve binek araçlar kullanır.

İstanbul Bursa ambar kargo parsiyel ticari emtia LOjiSTiK
İnegöl Ambarı, dürüst ve özverili çalışanları araçlar ve Lojistik Ambarlar.

Firmalar alır,üretir,satar, İnegöl Ambarı taşır.

Sonuç olarak: güvenle,yerine ve zamanında Lojistik taahhüt eder.

İNEGÖL LOJİSTİK

İstanbul Bursa Ambar lokasyon avantajları ve rakiplerine göre daha hızlı uygun maliyet hesapları ile farklıdır. Firmamız ambar parsiyel ticari emtia nakliyat eksik yük taşıma, ara nakliye, liman, havalimanı, serbest bölge Lojistik depo-antrepo diğer tüm teslimatlar ve dağıtım toplama Ambar kargo Lojistik hizmeti sunar.

Ülkemizde Ekonomik ve Endüstriyel gelişmişlik bakımdan önemli bir yere sahip olan İnegöl’de ulaşım ve taşıma sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan firmamız,Çağımızın ulaşım ve taşıma sektörüne Lojistik kavramını dahil ederek hizmetlerine devam etmektedir.

Avrupa Birliği Ulaşım Standartlarında Toplam Müşteri Memnuniyeti ve Hizmet Kalite güvencesi ile Çarşı, Sanayi ve Üretim sektörlerine Gelişen teknolojileri ve iletişim ağı ile “GÜVENLE YERİNE ZAMANINDA” ilkesinde Esnaf ve Sanayici Müşterilerimize LOJİSTİK..

09/02/2021