Takip Et!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Tarihçe

İnegöl ve İstanbul’da 1966 Hasan ÖKE beyin teşebbüsüyle “İnegöl Nakliyat Ticaret ve Limited Şirketi” olarak 1966 yılında faaliyete başladık.. Faaliyet sahamız İnegöl – İstanbul, İstanbul – İnegöl arası Parsiyel Ticarî eşya nakliyatıdır. İlk merkezimiz Atatürk Blv. da İnegöl Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi binasının olduğu yerde hizmete girmiştir. İlk şubemiz de İstanbul Küçükpazar’da karşılıklı olarak faaliyete başladı. İlk araçlarımız BMC,steiyer ve MAN kamyonlarıdır. Hasan ÖKE Beyefendi 1988 yılında görevi Mahdumu Ali Bahadır ÖKE beye devretti.

subeler-ambar-kargo

Bu bayrak değişikliği ile İnegöl Nakliyat Ambarı her geçen gün gelişen yeterli araç kapasitesi, Bursa da kurulan “İnegöl Nakliyat Ambarı” Bursa Acenteliği Bia Lojistik Bursa ile birlikte, Bursa ve Tüm ilçeleri, Çerkezköy Çorlu’yu da dahil ederek İnegöl İstanbul Bursa hattında ambar sürdürülüyor.

Firmamızda zamanla bayrak değişimleri yaşanmıştır, geleneksel çalışma prensiplerimizden vaz geçmeden bu bayrağı gelecek nesillere aktarma yükümlülüğü ile İnegöl Ambarı, taşıdığı gerçek değer “güvenle” ambar lojistik devam ediyor.

GÜVENLE YERİNE ZAMANINDA.

12/10/2020